Терміни

ТЕРМІНИ!

Що таке ОО?

Особистий обсяг (ОО) – сума всіх замовлень, оформлених та сплачених за звітний період особисто консультантом.

Хто такий ЗК?

ЗК – Зареєстрований Користувач – це людина, яка зареєстрована на сайті компанії Джерелія.

Хто такий ДРБ?

ДРБ – це Директор з Розвитку Бізнесу в ТМ Джерелія. Директор – це той, хто зробив за 1 каталог ГО (Груповий Оборот) більше 100 000 грн.

Що таке ГО?

Груповий об’єм – Об’єм продажів (ОП) усіх VIP-клієнтів, консультантів, менеджерів, старших менеджерів. До ГО не входить ОП ДРБ

Що таке ОВ?

Об’ємна винагорода (ОВ) – Винагорода, яка виплачується відповідно КП (компенсаційному плану) за підсумками кожного звітного періоду (періоду дії каталогу). ОВ нараховується при виконанні ОО від 400 грн

Що таке КП?

КП (компенсаційний план) – це таблиця, згідно якої проводяться виплати всім партнерам компанії. (Маркетинг план)

Правила реєстрації у мережевій структурі J’erelia

1. Реєстрація у компанії J’erelia дає право придбати продукцію за ціною складу зі знижкою 25 % від ціни каталогу, а також брати участь у заохочувальних програмах компанії.
2. Для реєстрації необхідно зайти у розділ «Як стати VIP-клієнтом» та перейти до реєстрації.
3. Зареєстрованим користувачем (ЗК) компанії J’erelia може стати кожен громадянин Україні з 16 років.
4. Якщо ЗК протягом 5 періодів не розмістив жодного замовлення, його реєстраційний номер видаляється з бази даних без права відновлення. Подальша реєстрація можлива у будь-який час та до будь-якого Наставника.
5. При видаленні реєстраційного номеру ЗК його структура передається Наставнику на ранг вище за нього.
6. Компанія надає можливість близьким родичам (чоловіку/дружині, батькам та дітям, братам і сестрам) реєструватися під одним реєстраційним номером та оформлювати «Сімейний договір». При цьому всі суперечки, які виникають при розірванні договору, зареєстровані користувачі вирішують самостійно, без залучення спеціалістів компанії J’erelia.
7. Якщо ЗК вже зареєстрований у компанії J’erelia, він не має можливості реєструватися ще раз. Кожен ЗК має тільки один реєстраційний номер та одного Наставника. У разі виявлення повторної реєстрації (за збігом одного чи декількох полів у даних реєстраційної форми) новий номер видаляється, а особистий об’єм (ОО) переноситься до структури першого Наставника.
8. У разі механічної помилки при реєстрації (помилка при виборі Наставника) ЗП направляє лист на support@jerelia.com із зазначенням свого П.І.Б. і реєстраційного номера та П.І.Б. і реєстраційного номера Наставника протягом 3 днів з моменту помилкової реєстрації. В інших випадках перехід до іншого Наставника можливий тільки за умови заяви – згоди трьох вищих Наставников (в тому числі Директора структури).
9. Наставник не має права реєструвати в свою структуру зареєстрованих раніше користувачів. При порушенні цього правила компанія Jerelia залишає за собою право термінувати реєстраційні номери консультанта і наставника, за якими зафіксовано факт перепідписання.
10. Реєстраційний номер може бути переданий найближчим родичам ЗК при документальному підтвердженні обґрунтованих причин (переїзд до іншої країни на ПМП, хвороба, смерть).
11. Якщо ЗК самостійно приймає рішення про термінацію з компанії J›erelia, то він не має можливості знов реєструватися до компанії наступні 3 періоди.

Правила співпраці з J’erelia

1. Компанія J’erelia працює за системою прямих продаж, що забороняє:
• продаж продукції J’erelia через роздрібні торгові точки;
• продаж продукції на Представництвах компанії;
• продаж через інтернет-магазини та сайти, якщо ціна продукції нижче за ціну у каталозі.

2. У разі порушення правил прямих продаж реєстраційний номер ЗК буде видалено з бази даних без права відновлення та повторної реєстрації.
3. Наставник повинен надавати залученим ним ЗК всю необхідну інформацію про компанію, правила співпраці, надані можливості та товарі.
4. ЗК мають можливість вести власний бізнес у співпраці з компанією J’erelia. При цьому ЗК не має права діяти від імені компанії J’erelia, давати інтерв’ю від імені компанії J’erelia, представлятися співробітником компанії, використовувати символи компанії без попередньої згоди компанії J’erelia.
5. Партнерські відносини між компанією J’erelia і ЗК можуть бути оформлені шляхом договору на надання послуг у будь-який час за бажанням останнього. На підставі договору на розрахунковий рахунок ЗК перераховується винагорода, розрахована відповідно до Компенсаційного плану компанії J’erelia. До моменту оформлення договору Об’ємна винагорода (ОВ) реалізується шляхом отримання знижки на замовлення ЗК. У разі, якщо ЗК не використовує ОВ у своїх замовленнях, накопичення суми допустимо до 15 000 грн.
6. Для оформлення Договору з компанією J’erelia необхідно звернутися до служби підтримки support@jerelia.com. На запит ЗК отримає пакет документів, необхідних для укладання договору та покрокові інструкції. Зміни у договорі (паспортні дані, банківські реквізити тощо) оформлюються додатковою угодою до договору

Правила розрахунку Особистого Обсягу (ОО)

Особистий Обсяг розраховується як сума всіх замовлень, оформлених і оплачених за звітний період. Допоміжна продукція, така як каталоги, пакети, пробні зразки, – не входить до суми замовлення.

Сума за COBO* товари не входить у розрахунок Особистого Обсягу.

*СОВО – маркетинговий термін англійською – Сustomer Оrder Building Offer; можна перекласти як «пропозиція для збільшення замовлення Клієнта». Наприклад, щоб отримати Набір «Грейпфрут та макадамія» (арт. 22124) лише за 18 грн., клієнту необхідно придбати товарів на сумму від 598 грн, сумма за які буде зарахована Консультанту в Особистий Обсяг, а сума за Набір «Грейпфрут та макадамія» (арт. 22124) по акційній ціні 18 грн. зарахована не буде, проте допоможе заробити більше. На всі СОВО товари (крім Парфумованого спрею PARFA арт. 24007 та Браслету силіконового арт. 15006) розповсюджується знижка Консультанта – 25 %!

Компенсаційний план для ДРБ

Screenshot

Компенсаційний план

Бізнес з компанією J’ERELIA

Команда J’erelia робить все для того, щоб

бізнес з нами був ефективним,

результат – швидко досяжним,

співробітництво – захоплюючим,

партнерство – чесним.

Наш компенсаційний план:

  • ПОСТУПАЛЬНИЙ, тому що велика кількість ступенів робить кожен Ваш крок плавним і легким. Кожне Ваше зусилля піднімає Вас на наступний щабель і додає відсоток до виплат.
  • ВІДКРИТИЙ,оскільки Ви отримуєте відсоток винагороди у прямій залежності від товарообігу, що обчислюється у національній валюті – гривні.
  • ПАРТНЕРСЬКИЙ, бо J’erelia бере на себе зобов’язання сприяти розвитку саме Вашого бізнесу, на кожному рівні відкриваючи для Вас інноваційні інструменти бізнесу. Компанія разом з Вами рекрутує нових клієнтів і консультантів, використовуючи найсучасніші технології ведення бізнесу. Ми рекрутуємо разом, примножуючи результати один одного!
  • МОТИВАЦІЙНИЙ, так як рух по ступенях зростання простий і легкий, Лідеру цікаво ростити собі подібних.

comp_plan

2-01

3-01

[td_block_ad_box spot_id=”custom_ad_1″]